PalGast s.r.o.
Aktuálny dátum a čas: 11.12.2023 11:09

Firma Palgast s.r.o.

Palgast s.r.o

Naša firma bola založená v roku 2004 za účelom prevádzkovania závodného stravovania. Medzi začiatky patrilo prevádzkovanie závodnej jedálne a bufetu v ZTS, a.s. Sabinov a WEP Trading, a.s. Sabinov.

Závodné stravovanie

Závodné stravovanie

Špecializujeme sa na závodné stravovanie a prevádzkovanie bufetov pre zamestnancov. V každej z jedálni varíme 4 druhy jedál a jednu polievku. Denne pripravujeme približne 1300 jedál.
viac informácií »

Catering

Catering

Dostatočne technicky a personálne sme schopný usporiadať a zabezpečiť rôzne spoločenské podujatia ako rauty, bankety, svadby, plesy, oslavy, firemné večierky, recepcie a záhradné párty.
viac informácií »


História firmy

Naša firma bola založená v roku 2004 za účelom prevádzkovania závodného stravovania. Medzi začiatky patrilo prevádzkovanie závodnej jedálne a bufetu v ZŤS, a.s. Sabinov a WEP Trading, a.s. Sabinov, ktorú spustila majiteľka Margita Palčáková ešte ako fyzická osoba.

V roku 2007 sme nadobudli právnu subjektivitu Palgast, s.r.o.. „Rodinná firma“ nadobudla pevné základy a nový štart.

Špecializujeme sa na závodné stravovanie a prevádzkovanie bufetov pre zamestnancov. V každej z jedálni varíme 4 druhy jedál a jednu polievku. Denne pripravuje približne 1300 jedál. Buď priamy výdajom v jedálni alebo aj rozvozom jedál ktoré sa balia do jednorázového termo menu boxu, alebo plastového obedára uzavretého teplom zmršťovanou fóliou. Rozvoz jedál sa koná denne vlastnými vozidlami.